Turizmo informacija

Keliaujantiems

Kelionę pradėję nuo Zabielų rūmų, keliaukime į vieną gražiausių Kauno rajono vietovių – Raudondvario dvarą. Tiems, kurie žavisi meilės istorijomis, kelionėmis ir garsiomis asmenybėmis, kadaise stebinusiomis didžiąją Europą, verta apsilankyti šį Nevėžio pakrantės renesanso architektūros paminklą.

Pasisvečiavę Zabielų rūmuose, dabartinėje „Medžiotojų užeigoje“ tęskime kelionę laivu. Plaukdami net dviem Lietuvos upėmis:  Nemunu ir Nevėžiu, pasigrožėsime jų kraštovaizdžiais bei gražiomis Kauno rajono gyvenvietėmis. Po 1:30 val.plaukimo, pasiekę Raudondvario mažųjų laivų prieplauką, galėsite savarankiškai ar su gidu aplankyti XVII a. pradžios Lietuvos renesanso architektūros paminklą – Raudondvario pilies dvarą.

Raudondvario pilies dvare siūlome susitikti su grafiene Rozalija, kuri galės Jus pavedžioti ir papasakoti apie didingą dvaro praeitį. Iš anksto užsisakius yra galimybė papietauti ar pavakarieniauti net pačiame dvare, o gal degustuoti kelių rūšių Tiškevičių koldūnus?  “Medžiotojų užeigos” restoranas tikrai nustebins kulinariniais šedevrais net pačius išrankiausius.

Kaunas – modernus, kūrybiškas ir įtraukiantis miestas. Kodėl verta apsilankyti Kaune? Ką galima pamatyti, kur praleisti laiką, kur išgirsti pačių netikėčiausių istorijų? Čia rasite viskas apie miestą, jo architektūrą, renginius ir ekskursijas.

Pamatyk! – rubrika apie gražias ir įdomias Lietuvos vietoves, nuostabius gamtovaizdžius ir lankytinas vietas, su kuriomis verta susipažinti ir, galbūt, aplankyti! Apžvalgos bokštai – Pažintiniai takai – Lankytinos vietos – Lietuvos piliakalniai – Lietuvos dvarai.